عکس هزینه لیزر زگیل تناسلی

هزینه لیزر زگیل تناسلی و برداشتن با کرایو + نرخ بیمه ۱۴۰۳

یکی از دلایل عدم اقدام به درمان زائده ها، قیمت برداشتن زائده ها و هزینه لیزر زگیل تناسلی می باشد. درمان زگیل تناسلی با لیزر ممکن است برای برخی افراد موثر باشد، اما این درمان حتما باید زیر نظر متخصص و دکتر زگیل تناسلی انجام شود و ممکن است نتایج متفاوتی برای هر فرد داشته باشد. همچنین، احتمال عود مجدد زگیل تناسلی یا زگیل مقعدی بعد از این روش بسیار کم است. 

به همین دلیل، پیش از تصمیم گیری برای درمان با لیزر، بهتر است با پزشک مشورت کنید و تمامی گزینه های درمان را نیز بررسی کنید. برخی از بیماران ممکن است شروع به امتحان روشهای خانگی درمان زگیل تناسلی کنند و هر مرتبه با شکست مواجه شوند. باید به این موضوع توجه کنید که هزینه و قیمت درمان قدری نیست که بیمار نتواند روش لیزر را انتخاب کند.

در این مقاله از سایت کلینیک مهنا تصمیم داریم به تمامی سوالات بیماران حول محور هزینه های درمان زگیل تناسلی پاسخ دهیم.

بیشتر بخوانید: لیزر زگیل تناسلی چگونه انجام می شود؟

هزینه لیزر زگیل تناسلی چقدر است؟

هزینه برداشتن زگیل تناسلی با لیزر در سال 1403

علت ایجاد زگیل تناسلی در مردان و زنان عمدتا به دلیل انتقال ویروس اچ پی وی HPV در بدن از بیمار به فرد سالم است اما ممکن است به دلیل عواملی مانند عفونت های باکتریایی، ویروسی، قارچی، ترشحات غیرطبیعی، تغییرات هورمونی، ضعف سیستم ایمنی، تغییرات در رفتار جنسی و یا استفاده از دستگاه های تنفسی مصنوعی نیز ایجاد شود.

ویروس اچ پی وی hpv عموما به دلیل داشتن رابطه جنسی یا تماس با ناحیه تناسلی فرد مریض منتقل می شود و بسیاری از افراد از وجود آن در بدن خود بی اطلاع هستند. به همین دلیل خانم ها و آقایانی که از نظر جنسی فعال هستند، باید سالانه آزمایش های تشخیص بیماری های مقاربتی را انجام دهند.


برای اطلاع از هزینه های درمان در کلینیک مهنا با شماره زیر تماس بگیرید:

?‍⚕️ تعیین هزینه دقیق و مشاوره ☎️


هزینه لیزر زگیل تناسلی و زگیل مقعدی بستگی به عوامل مختلفی دارد، از جمله:

  • محل واقع شده کلینیک
  • تجهیزات استفاده شده
  • مدت زمان درمان
  • تعداد جلسات درمان
  • شدت و اندازه زگیل تناسلی زنان و مردان یا سایر عوامل مرتبط با درمان.
  • محل ایجاد شده زگیل ها که عموما اگر در قسمت های داخلی اندام تناسلی باشند، بیشتر است.

برای اطلاع دقیق تر، بهتر است با پزشک انتخابی خود مشورت کرده و هزینه درمان را با او بررسی کنید.

⚡ در سال جدید ۱۴۰۳ طبق تعرفه سازمان بهداشت و درمان، هزینه لیزر زگیل تناسلی به ازای هر یک عدد زائده از ۳۰۰ هزار تومان تا ۶۰۰ هزار تومان متغیر است. ممکن است تعرفه هر مرکز درمانی که به آن مراجعه می کنید، نسبت به موقعیت آن کمی فرق داشته باشد. ❌

همچنین ببینید: عکس زگیل تناسلی

درمان زگیل تناسلی با لیزر چگونه است؟

لیزر زگیل تناسلی به عنوان یک روش درمانی برای زگیل تناسلی در زنان و مردان استفاده می شود. در این روش، از یک دستگاه لیزر با توان پایین برای تخریب بافت زائده ها استفاده می شود. لیزر به صورت مستقیم بر روی ناحیه زگیل تناسلی اعمال شده و باعث تخریب بافت آن از ریشه می شود. این روش بسیار دقیق و کم خطر است و معمولاً با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود. علاوه بر این، این روش به دلیل عدم نیاز به بخشیدن جراحی و خارج کردن بافت زگیل، بازگشت به فعالیت های روزمره بسیار سریع است.

عکس انواع زگیل تناسلی در مردان

قیمت فریز و کرایو زگیل تناسلی

هزینه فریز کردن یا کرایو زگیل تناسلی نیز مانند لیزر ، به عواملی مانند موقعیت جغرافیایی، تخصص پزشک، میزان شدت زگیل و تعداد جلسات مورد نیاز بستگی دارد. به طور کلی، هزینه دقیق فریز کردن زگیل تناسلی در حدود ۳۰۰ هزار تومان به ازای هی زائده در هر جلسه است. همچنین، برخی بیماران نیاز به چند جلسه درمانی دارند و هزینه های بیهوشی و مراقبت های پس از عمل نیز ممکن است با هزینه های اصلی مرتبط باشند. به این موضوع بیماران باید توجه کنند که کرایو زائده ها را سطحی از بین برده و پس از درمان امکان عود وجود دارد.

بیشتر بخوانید: کرایو زگیل تناسلی چگونه است؟

تفاوت هزینه لیزر زگیل تناسلی با کرایو چیست؟

هزینه لیزر زگیل تناسلی ممکن است کمتر از هزینه فریز کردن باشد، اما بستگی به مواردی مانند موقعیت جغرافیایی، تخصص پزشک، میزان شدت زگیل و تعداد جلسات مورد نیاز دارد. همچنین، هزینه های پس از عمل مانند مراقبت های پس از لیزر نیز باید مدنظر قرار گیرد. در کل، به دلیل قطعی تر بودن روش لیزر، مزیت های آن نسبت به کرایو ارجحیت دارد.

بیماران باید نسبت به شرایط خود و با مشورت پزشک متخصص hpv تحت درمان با بهترین روش قرار گیرند.

آیا بیمه تامین اجتماعی هزینه درمان را پرداخت میکند؟

بله، بیمه تامین اجتماعی هزینه لیزر زگیل تناسلی و جراحی را در صورت داشتن معاینه پزشکی و صدور نسخه پزشکی پرداخت می‌ کند. اما برای پوشش هزینه‌ های لیزر زگیل تناسلی، باید از بیمه تکمیلی استفاده کرد.

پرسش و پاسخ های هزینه لیزر زگیل تناسلی

کلینیک مهنا برای لیزر زگیل با بیمه های تکمیلی قرارداد دارد؟

بله. کلینیک مهنا طرف قرارداد با اکثر بیمه های تکمیلی می باشد.

هزینه جراحی زائده های تناسلی بالاتر بوده یا لیزر؟

به این دلیل که هزینه های جانبی جراحی از جمله بیهوشی و بستری در بیمارستان بالاتر است، قیمت جراحی نسبت به لیزر گران تر است.

هزینه دقیق لیزر زگیل تناسلی در کلینیک مهنا چقدر است؟

هزینه دقیق کاملا بستگی به تهداد زائده ها و محل به وجود آمدن آنها دارد که برای مشاوره باید با شماره ۰۲۱۸۸۸۷۱۰۷۸ تماس بگیرید.

تعرفه بیمه تامین اجتماعی برای درمان زگیل تناسلی با لیزر چقدر است؟

بیمه تامین اجتماعی هزینه درمان با لیزر را پرداخت نمی کند.

9 دیدگاه دربارهٔ «هزینه لیزر زگیل تناسلی و برداشتن با کرایو + نرخ بیمه ۱۴۰۳»

  1. سلام بیمه تکمیلی پارسیان با درمان کرایو برای زگیل تناسلی با کلینیک شما قرارداد داره؟

  2. سلام من جند روزه در ناحیه تناسلی چند تا برآمدگی شبیح چوش درآمده چطور تشخیص بدم زگیل هست یا خیر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا