هزینه درمان فیستول،شقاق،بواسیر یا هموروئید و کیست مویی با لیزر

هزینه درمان فیستول،شقاق،بواسیر یا هموروئید و کیست مویی با لیزر

فیستول،شقاق،بواسیر یا هموروئید و کیست مویی انواع رایجی از بیماری‌های مقعدی هستند که اغلب در اثر اشتباه در سبک زندگی یعنی تغذیه نادرست و عدم فعالیت کافی ایجاد می‌شوند. این بیماری ها را نمی توان جزء عارضه های کشنده به حساب آورد، اما می توانند به شدت کیفیت زندگی را تحت تاثیر قرار داده و درد زیادی را به بیماری تحمیل کنند.

جهت درمان بیماری های مقعدی روش های متعددی وجود دارد که هر کدام بسته به مرحله بیماری می توانند تاحدودی موثر واقع شوند. اما بهترین روش درمان بیماری‌های مقعدی را می توان لیزر درمانی عنوان نمود. روش نوین درمان با لیزر به این بیماران کمک می کند، تا بتوانند با کمترین میزان درد و خونریزی و بدون هیچ عارضه جانبی بیماری خود را درمان نمایند.

این روش در مقایسه با سایر روش‌ها قطعی تر و نیز از هزینه های مناسب تری برخوردار است. هزینه درمان فیستول،شقاق، بواسیر و کیست مویی با لیزر بسته به عوامل مختلفی از جمله کلینیک درمانی، نوع بیماری و میزان پیشرفت آن و …تعیین می شود. در نتیجه نمی‌توان قیمت دقیقی را برای هزینه این عمل ها تعیین کرد. برای این منظور لازم است به صورت حضوری به کلینیک مراجعه نمایید تا هزینه توسط پزشک تعیین شود.

قوانین بیمه

لازم به ذکر است که هزینه درمان با لیزر توسط هیچ بیمه ای پرداخت نمی شود، زیرا دفاتر بیمه هزینه عمل‌های زیر ۶ ساعت و بدون بستری را پرداخت نمی‌کنند. اما با این حال با توجه به هزینه سنگین عمل جراحی، درد و خونریزی و دوران نقاهت طولانی مدت که خود نیاز به دوره مرخصی چند هفته ای دارد، درمان با لیزر از نظر اقتصادی به صرفه تر است، ضمن اینکه انجام لیزر روش قطعی درمان بوده و شما را از انجام سایر روش ها بی نیاز می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *