عکس فیستول مقعدی

عکس فیستول مقعدی و تشخیص آسان این بیماری

فیستول مقعدی از بیماری های مزمن ناحیه مقعدی است. همان طور که در عکس فیستول مقعدی مشاهده می کنید، این بیماری همراه با عفونت و التهاب شدیدی رخ می دهد، در واقع عامل این بیماری عفونت طولانی مدت درمان نشده آبسه است که موجب پیشروی عفونت شده و مجرایی را مابین پوست اطراف مقعد و دیواره روده ایجاد می نماید.

تصاویر انواع مجرای فیستول

فیستول دارای انواع مختلفی است و نوع آن با توجه به اینکه بین کدام یک از بافت های مقعد اتصال ایجاد کرده، تعیین می شود. در تصویر فیستول اتصال های مختلفی که توسط این عارضه ایجاد شده را مشاهده می کنید.

تصویر مجرای فیستول
تصویر مجرای فیستول

به علاوه این بیماری موجب درد، خونریزی و ترشحات بد بو از مجرای ایجاد شده می شود. عکس فیستول نشان دهنده بروز مجرایی مابین روده و پوست اطراف مقعد است. این مجرای باید با استفاده از درمان های مختلف پر شده و از بین برود. اما بهترین روش درمانی که برای از بین بردن این عارضه پیشنهاد می شود، استفاده از لیزر است.

تعیین روش درمان باید توسط دکتر فیستول صورت بگیرد. قبل از عمل این عارضه معمولا داروهای آنتی بیوتیک برای کاهش عفونت تجویز می شود.

درمان فیستول با لیزر موجب می شود بیماری بدون درد خونریزی و همچنین در کمترین زمان ممکن، بدون نیاز به بستری شدن در بیمارستان درمان شود. تنها راهکار قطعی برای از بین بردن این بیماری لیزر درمانی است.

همچنین بخوانید: هزینه درمان فیستول با لیزر و جراحی

پاسخ به سوالات شما درباره لیزر فیستول

اگر می خواهید عمل لیزر فیستول انجام دهید و سوالاتی در این باره دارید، می توانید با کلینیک تماس بگیرید.

شکل ظاهری و عکس فیستول

در زیر شکل ظاهری فیستول و روش‌های مختلف درمان با جراحی و لیزر را مشاهده کنید:

عکس فیستول

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا