عکس فیستول مقعدی

عکس فیستول مقعدی + عکس بعد از عمل فیستول و جراحی

فیستول مقعدی از بیماری های مزمن ناحیه مقعدی است. همان طور که در عکس فیستول مقعدی مشاهده می کنید، این بیماری همراه با عفونت و التهاب شدیدی رخ می دهد، در واقع عامل این بیماری عفونت طولانی مدت درمان نشده آبسه است که موجب پیشروی عفونت شده و مجرایی را مابین پوست اطراف مقعد و دیواره روده ایجاد می نماید.

مشاهده انواع بیماری های مقعدی با تصویر و همچنین عکس فیستول بعد از جراحی یا در حین عمل، میتواند راهنمای بزرگی برای بسیاری از بیماران بوده که تصمیم به انجام این روش برای درمان فیستول در کلینیک یا بیمارستان دارند.

بیشتر بخوانید: لیزر فیستول چگونه انجام میشود و چه معایبی دارد؟

تصاویر انواع مجرای فیستول

فیستول دارای انواع مختلفی است و نوع آن با توجه به اینکه بین کدام یک از بافت های مقعد اتصال ایجاد کرده، تعیین می شود. در تصویر فیستول اتصال های مختلفی که توسط این عارضه ایجاد شده را مشاهده می کنید.

تصویر مجرای فیستول
تصویر مجرای فیستول

به علاوه این بیماری موجب درد، خونریزی و ترشحات بد بو از مجرای ایجاد شده می شود. عکس فیستول نشان دهنده بروز مجرایی مابین روده و پوست اطراف مقعد است. این مجرای باید با استفاده از درمان های مختلف پر شده و از بین برود. اما بهترین روش درمانی که برای از بین بردن این عارضه پیشنهاد می شود، استفاده از لیزر است.

تعیین روش درمان باید توسط دکتر فیستول صورت بگیرد. قبل از عمل این عارضه معمولا داروهای آنتی بیوتیک برای کاهش عفونت تجویز می شود.

درمان فیستول با لیزر موجب می شود بیماری بدون درد خونریزی و همچنین در کمترین زمان ممکن، بدون نیاز به بستری شدن در بیمارستان درمان شود. تنها راهکار قطعی برای از بین بردن این بیماری لیزر درمانی است.

همچنین بخوانید: هزینه درمان فیستول با لیزر و جراحی

پاسخ به سوالات شما درباره لیزر فیستول

اگر می خواهید عمل لیزر فیستول انجام دهید و سوالاتی در این باره دارید، می توانید با کلینیک تماس بگیرید.

شکل ظاهری و عکس فیستول

در زیر شکل ظاهری فیستول و روش‌های مختلف درمان با جراحی و لیزر را مشاهده کنید:

عکس فیستول

عکس بعد از عمل فیستول

پس از جراحی فیستول ممکن است کمی احساس ناراحتی کنید. ناحیه آسیب دیده می تواند در چند روز اول بسیار دردناک باشد. گاهی اوقات این گونه به نظر میرسد که قبل از اینکه دوباره احساس راحتی کنید، درد بدتر شده است. ممکن است زمانی که برای اولین بار مدفوع می کنید کمی ناراحتی و خونریزی کمی داشته باشید.

تصاویر بعد از عمل جراحی فیستول مقعد شامل موارد زیر هستند:

4 دیدگاه دربارهٔ «عکس فیستول مقعدی + عکس بعد از عمل فیستول و جراحی»

  1. سلام آقای دکتر من یه سال پیش فیستول داشتم عمل کردم ولی الان کنار مقعدم یه چیزی صیفد استیش نمیدانم که جایی عمل استیش یا یه چیزی دیگه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا